Kategorie
Kosmetyka Paznokcie

Lakiery do paznokci na poszczególne pory roku

Niezależnie od tego, czy używasz lakierów hybrydowych, tradycyjnych, czy przedłużasz paznokcie w domu lub salonie. Ich kolor jest ważny na co dzień o każdej porze roku. W każdym manicure może być inny kolor, odcień. Przeczytaj o ciekawych kolorach lakierów do paznokci. Czerwony, zielony, pomarańczowy, inne.

Wiosna- jakie kolory na paznokciach?

Czerwony wygląda świetnie zawsze modny.

Beżowy i jego różne odcienie

Kolory mocne i pastelowe kojarzone z kwitnącymi pączkami kwiatów i nie tylko. Między innymi biały, różowy, niebieski, fioletowy, zielony. Wiosną warto mieć lakiery do paznokci w różnych kolorach. Dopasować je do stroju, stylu, urody. Kup wiosenne kolory lakierów do paznokci do swojej kosmetyczki.

Lato- jakie kolory na paznokciach?

Gdy jest ciepło, warto mieć lakiery do paznokci idealne na plażę i nie tylko. Nadają się na letni pedicure do dowolnego stroju. Używać można tych samych co wiosną. Czerwony, żółty, neonowe, pastelowe, mocne.

Jesień- jakie kolory na paznokciach?

Używaj tych w odcieniach jesiennych liści i nie tylko. Niebieski także poprawi humor, ma kolor nieba letniego i przywraca wspomnienia z wakacji. Tak samo zielony, fioletowy, różowy. Jesienne barwy to czerwony, żółty, pomarańczowy, beżowe, takie jak liście w parku. Do tego czerwień berberysu.

Zima- jakie kolory na paznokciach?

Fiolet, zielony, turkus, złoto, srebro, czerwony i wiele innych ciekawych barw. Warto sięgnąć po ulubione lakiery do paznokci i cieszy się w szare dni i inne.

Kolory lakierów, zdjęcie mojego autorstwa i malowanie też

Co potrzebne do manicure?

Potrzebne są patyczki do manicure drewniane do odsuwania skórek. Nie usuniesz nim skórek. Zrobisz to za pomocą nożyczek do skórek na ich wycięcia.

Kopytko do usuwania nabłonka z płytki paznokcia

Szczoteczka do odpychania, usuwania pyłu z frezarki

Pilniki o różnych gradacjach, w tym polerka do nadania połysku.

Manicure to nie tylko malowanie i przedłużanie, ale też pielęgnacji i paznokci.

Oliwka do skórek

Maski do dłoni i paznokci

Manicure warto robić dla zadbanych dłoni. Ich wygląd jest ważny na co dzień w sytuacjach prywatnych i zawodowych. Pomalowane paznokcie nawet odżywką w mlecznym kolorze, wyglądają ładniej niż niepomalowane.

Manicure można zrobić w domu i w salonie.

Niektóre kobiety samodzielnie wykonują manicure hybrydowy i inne jego rodzaje. Przedłużają też paznokcie dowolną metodą. Nie zawsze jest to dobry pomysł. W salonie płacisz za profesjonalizm, wiedzę, umiejętności i regularne zdobywanie wiedzy o stylizacji paznokci.

Samodzielnie nie zawsze wiesz, co i jak zrobić. Nie masz też umiejętności z tego zakresu. Ukończyć można kurs dla siebie i robić paznokcie na swoje potrzeby.

Paznokcie u stóp mogą być pomalowane cały rok. Nie trzeba regularnie tego robić. Warto jednak mieć french manicure lub inny kolor lakieru do paznokci. Neonowe, pastele, mocne i jasne kolory. Oferowane jest też ich modelowanie, żeby ładniej wyglądały. Zbudowana za pomocą masy akrylowej lub żelowej mogą się ładnie prezentować. Pedicure można wykonać w domu lub w salonie. Stylistka paznokci, podolog to specjaliści zajmujący się profesjonalnie stopami i chorobami.

Jak widać, na każdą porę roku można mieć inne lakiery. Hybrydowe, tradycyjne, produkty do przedłużania. Wymagają koloru modnego lub mniej popularnego.

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *