Kategorie
Włosy

Dlaczego warto zmienić kolor włosów na wiosnę i nie tylko

Włosy są ważne w życiu kobiet i wybiera się samodzielnie fryzurę. Nie trzeba liczyć na naturę, bo istnieją doczepiane włosy, zabiegi przedłużania, inne. Oferuje je fryzjer i zrobić można samodzielnie. Najlepsze jednak są włosy naturalnej długości i w ładnym kolorze. Możliwe są także zmiany w tym zakresie i przeczytaj o nich więcej.

A może powrót do natury?

Naturalny kolor włosów każdy jakiś ma lub miał. Nie zawsze barwa ta się podobała i sięgnęło się po farby do włosów w różnych odcieniach. Dzięki temu szybko uzyskasz nowy kolor i będziesz się nim cieszyć albo nie. Najlepiej dobrze wybrać odcień i nie ryzykować samodzielnej zmiany z blondu na czarny lub odwrotnie. Wybrać warto odcień zbliżony do tego, który się ma. Gdy chcesz po farbowaniu wrócić do tego koloru, który był kiedyś, trzeba czekać aż odrośnie. To trwa i lepiej sięgnąć po kolejną farbę.

Blondy – jakie są opcje zmian?

W przypadku blondu jest tak dużo możliwości, że nie zdążysz wypróbować każdego. Nie wszystkie się też spodobają. Ja na przykład nie przepadam za srebrnym popielatym, a lubię jasny, bardzo jasny i ciemniejsze wersje. One wyglądają prawie jak brązowe, ale to nadal blond. Większość z nich wygląda ładnie i ten kolor odejmuje lat. To piękne odcienie i włosy lśnią w słońcu i nie tylko.

A może całkiem nowy kolor?

To także jest dobra opcja i można się nad nią zastanowić. Przemyśleć, czy warto robić dekoloryzację i jakie to da efekty. Najlepiej też, żeby wykonał to profesjonalny fryzjer z wiedzą i umiejętnościami. Nie taki, który powie, że trzeba obciąć połowę długości dla wzmocnienia. Do takiego salonu lepiej nie iść. Jeśli jednak trafisz, to nie wierz komuś takiemu. Lepiej potem nie czekać rok na odrost długości włosów. Nie zawsze też wybrany kolor będzie pasował do typu urody. Dla mnie na przykład czarny nie byłby odpowiedni i nie chcę takiej barwy nie tylko dlatego.

Nowy kolor – dlaczego warto

Przychodzi taki moment, że mam ochotę na zmiany. Nie tylko koloru włosów, ale też ogólnie. Nad wieloma z nich pracuje się w głowie. Chcemy jednak też zmienić coś w wyglądzie zewnętrznym i nie jest to styl ubierania. Włosy i ich kolor są więc taką pierwszą myślą o zmianie wyglądu.

Jak widać, warto zmienić barwę włosów na wiosnę i nie tylko. Samodzielnie, u fryzjera, który może też zmienić fryzurę. Nie wszyscy jednak tego chcą podobnie jak zmiany stylu. Warto zrobić nawet drobną metamorfozę.

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

W odpowiedzi na “Dlaczego warto zmienić kolor włosów na wiosnę i nie tylko”

Artykuł jest jak misterna katedra wiedzy, gdzie każdy filar informacyjny stanowi solidne oparcie dla dalszego zgłębiania tematu, a czytelnik przechadza się po nawach edukacyjnej architektury.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *