Kategorie
Kosmetyczne przemyślenia

Co można robić w kosmetyce?

Co można robić w kosmetyce?

Kosmetyka to interesujące dziedzina i wiele jest w niej możliwości kariery. Pisałam o tym artykuł jakiś czas temu na blogu Zeszyt urody. Ukazały się tam wtedy dwie części.

Link 1

link 2

Wymieniłam tam wiele stanowisk. Związane są z wykonywaniem zabiegów, pisaniem, a także recepcją, produkcją kosmetyków, pracą w sklepie online lub stacjonarnym. Pomysłów było sporo i ciągle pojawiają się nowe. Kosmetyki można sprzedawać swoje, cudze, prowadzić salon, pracować u kogoś, mieć usługi mobilne. Oprócz tego można prowadzić blog, stronę, pisać dla gazety. Ja miałam dwie publikacje dawno temu. Fotki znajdziesz tu

Na co dzień jestem w innej bajce, gdzie kosmetyki są tylko jednym z elementów. To jednak dobrze, bo mogło ich nie być. Pisanie nadal sprawia radość i jest to pasja. Fajnie jest dzielić się wiedzą. Obserwuję nowe trendy, chodzę na targi, kongresy, patrzę na skład. Widzę też dziwne trendy w sieci i wiem, że one są i będą. Trzeba mieć do tego dystans i uważać na produkty z branży spożywczej. One nie będą kosmetykiem i odwrotnie. Kosmetyk nie będzie jedzeniem.

Czasami chciałoby się jakiegoś olśnienia, że a może coś tam. Takie coś się jednak nie zdarza, ale może przyjdzie czas, że będziemy się zastanawiać, czemu wcześniej nie przyszło do głowy.

Dziś zapraszam do polubienia strony na portalu Facebook/okosmetyce

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *