Kategorie
Edukacja kosmetyczna Książki o kosmetyce

O czym można przeczytać w gazetach kosmetycznych?

Na rynku są gazety kosmetyczne o różnej tematyce. Na spisie treści możesz zobaczyć czy interesują cię zagadnienia. Cała gazeta może być poświęcona jednej tematyce lub wielu zagadnieniom. Zaangażowany pasjonat znajdzie swoją ulubioną albo będzie czytał o kosmetyce jako całości. Dowiedz się, jakie informacje znajdziesz w prasie profesjonalnej. To nie są gazety o urodzie.

O paznokciach-stylizacja i zdobienie

Ważny temat to paznokcie i zajmuje się tym stylistki paznokci z miast i okolic. Prasa tego typu zawiera artykuły o paznokciach i technice ich wykonywania. Zdobienia krok po kroku wraz ze zdjęciami. Uchwycone szczegóły techniczne i widać, jak zrobić paznokcie poprawnie według zasad tej branży. Nauczysz się tego na kursie stylizacji paznokci trwającym dłużej lub krócej. Ważne, żeby prowadził go profesjonalny instruktor związany z branżą i ma wykształcenie związane z kosmetyką. Musi wiedzieć, jak wytłumaczyć techniki pracy z akrylem i żelem swoim kursantom.

Zdjęcie i malowanie paznokci mojego autorstwa.

O kosmetyce, kosmetologii, zabiegach, sprzęcie, składnikach, pielęgnacji domowej i w salonie

Tematy związane z pielęgnacją twarzy, ciała, włosów,, paznokci. Kosmetyki domowe i profesjonalne. Jak coś wybrać, dlaczego warto, opinie specjalistów. Napisane o skutecznych zabiegach, pielęgnacji na przykładach. To wnioski specjalistów z wykształceniem i doświadczeniem. Znajdziesz także artykuły z medycyny estetycznej, operacji plastycznych. Wiele dla siebie znajdą osoby zainteresowane kosmetyką, kosmetologią, medycyną estetyczną.

O makijażu i kosmetykach kolorowych

Mnóstwo tekstów w prasie dotyczy także makijażu. Nie ma tego aż tyle, co pielęgnacji, ale można to znaleźć. Makijaże krok po kroku, trendy na ten temat.

Jak widać, wiele można się dowiedzieć z prasy kosmetycznej. Niestety nie ma już na rynku wielu tytułów. Skorzystać jednak jeszcze można z tej wiedzy. Czasami lepiej kupić książkę niż gazetę. Godne uwagi są również numery archiwalne.

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

2 odpowiedzi na “O czym można przeczytać w gazetach kosmetycznych?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *