Kategorie
Edukacja kosmetyczna

Dlaczego warto mieć wiedzę profesjonalną?

Liczy się wartościowa wiedza i najlepiej jak jest z profesjonalnych źródeł. Masz wtedy pewność swojej wiedzy i nie musisz jej nigdzie potwierdzać. Zadawać pytań na forum, grupach społecznościowych, innych miejscach. Samodzielnie znasz odpowiedzi na własne pytania związane z twoim ulubionym tematem. Wierzysz w swój produkt i z chęcią go sprzedajesz. Przeczytaj o korzyściach związanych z tym, że masz wiedzę profesjonalną.

Pewność swojej wiedzy

To cenne, żeby znać wartość wiedzy zdobywanej latami. Z profesjonalnych źródeł dostępnych dla tych, którzy mają chęć ją zdobywać. Nie musisz się obawiać o mity z dziedziny, z której masz wiedzę profesjonalną. Potwierdzoną wykształceniem, certyfikatami z kursów, konferencji, webinarów i wszystkiego, co możliwe z wiedzą.

Nie musisz nikogo pytać, bo sam wiesz

Zadawać pytań nikomu albo tylko ekspertom, nie osobom, które znają się na wszystkim i niczym. Takie osoby też udzielają rad innym niestety. To dlatego liczy się wiedza profesjonalna.

Zdjęcie mojego autorstwa

Czujesz się pewnie i z przyjemnością się dzielisz

Piszesz artykuły eksperckie na sprzedaż, zlecenie, na swojego bloga, stronę. Często są też publikowane w prasie branżowej, na portalach związanych z tematem. Wiele masz w głowie i w razie potrzeby sięgasz po książki i gazety z kolekcji. Warto mieć wersje papierowe dzieł z wiedzą, bo można do nich wrócić. Nie znikną z abonamentu albo w ogóle ich tam nie będzie.

Z przyjemnością zdobywasz nową wiedzę

Związaną z ulubionym tematem, lepszą niż ma konkurencja opierająca się na wiedzy z sieci. Tam skorki usuwa się patyczkiem i nakłada olej na całą noc na włosy. Nie chcę tego komentować i każdy komentarz za takimi metodami będzie usuwany. Po wiedzę idzie się na konferencje, czyta książki, poświęca czas i pieniądze zarobione na wiedzy.

Zarobisz na tym, że piszesz szybciej

Inni szukają w sieci czegoś, czego tam nie ma albo jest za mało. Ty w tym czasie więcej napiszesz ze swojej głowy. Mając wiedzę, oszczędzasz czas i pieniądze.

Wierzysz w swój produkt

Wiesz, ze to, co sprzedajesz, jest wartościowe. Pełne wiedzy profesjonalnej, zdobytej z wartościowych źródeł.

Jak widać, warto mieć wiedzę profesjonalną i ciągle ją poszerzać. Najlepiej z wartościowych źródeł znanych profesjonalistom. Nie błądzisz wtedy po wyszukiwarce i nie czytasz tekstów z powtórzeniami, źle napisanych, przypominających złe tłumaczenia z innego języka.

zapraszam też do lektury innych tekstów o wiedzy na tej stronie.

Polecam inne artykuły mojego autorstwa:

Jak znaleźć wartościową wiedzę w sieci

Wiedza płatna czy darmowa

Poznaj zalety zdobywania nowej wiedzy

Artykuły na moim blogu o książkach

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *