Kategorie
Kosmetyczne przemyślenia

Czy kosmetyki są niezbędne?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Potrzebne są na co dzień różne kosmetyki dla osób w różnym wieku. Bez nich nasza skóra, włosy, paznokcie nie wyglądałaby najlepiej. Ważny jest także makijaż, błysk brokatu, koloru na powiekach, podkreślone rzęsy. Przeczytaj kosmetyczne przemyślenia na temat świata bez kosmetyków.

Które kosmetyki trzeba mieć?

Przede wszystkim pielęgnacyjne. Krem do twarzy, tonik, coś do demakijażu, maseczki. Do tego obowiązkowo szampon, odżywkę, bo bez niej włosy nie wyglądają ładnie. W podręcznej kosmetyczce warto mieć swoje mydło do rąk, krem, szminkę ochronną i inne. Były o podręcznej i wakacyjnej kosmetyczce artykuły na stronie. Codziennie stosuj także balsam do ciała w celu nawilżenia skóry. Do paznokci oliwka o ulubionym zapachu. Dzięki temu lepiej będą wyglądać. Czasami jednak warto pomyśleć o przedłużeniu, bo rodzaj pracy niszczy naturalne i ich widok nie zachęca.

Co by było bez kosmetyków?

Świat i ludzie wyglądałby zbyt ładnie. Nie warto sobie nawet tego wyobrażać, bo wtedy wszystko byłoby nieestetyczne. Bez koloru, błysku brokatu na powiekach, czerwonych ust z suchą skórą. Lepiej mieć swoje ulubione także na zapas i nie chodzić do sklepu jak skończy się krem. Warto sprawdzać też daty ważności, ale pielęgnacyjne mogą wytrzymać długo. Pod warunkiem że nie były otwierane wcześniej.

Gdzie zdobyć wiedzę o kosmetyce?

Oczywiście na mojej stronie dowiesz się, co kupić, żeby ładnie wyglądać. Zapraszam także na blog Zeszyturody i lektury starszych artykułów.

czy kosmetyki są niezbędne

Polecam także nowe przemyślenia o innej bajce bez trzaskania drzwiami.

Czasami potrzebne jest coś nowego, być może lepszego w tym samym miejscu.

Nadal pracuję i mam mało czasu. Kupiłam nowe, fajne kursy online i niedługo na stronie będzie wiadomo jakie to tematy. Nie są związane z kosmetyką, bo tego trzeba w większości uczyć się stacjonarnie. Online można zdobyć wiedzę teoretyczną. Nie mogę się doczekać słuchania tego wszystkiego, a mogę kiedy chcę.

Bez chodzenia, dojazdów z pracy do szkoły i tak dalej. Doceniam naukę online coraz bardziej.

Niestety drugi storczyk przeszedł już do historii. Pozostały jednak piękne zdjęcia.

Autor: Joanna Kwiatek

Zodiakalna bliźniaczka, pisze, czyta, obserwuje naturę, ludzi. Pomysły znajduję w wielu miejscach.
Inspiruje mnie nawet tablica budowlana.

Jeśli chcesz docenić zaangażowanie, wiedzę profesjonalną z zakresu kosmetyki, to możesz to zrobić tu:

https://buycoffee.to/asiaokosmetyce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Strona wykorzystuje ciasteczka. Polityka prywatnosćik https://okosmetyce.pl/?page_id=3
Jak używamy Cookies
Dowiedz się więcej
AKCEPTUJĘ